BIOS NF9C-2600/F9C-2800
NF9C-2600/F9C-2800
19727438437e5809feb7b01314bd57b3.jpg
  1. Processor N2600 / N2800 + NM10 Chipset
  2. 1 * DDR3 800MHz Single CH SO-DIMM up to 2GB(N2600)
    2 * DDR3 1066MHz Single CH SO-DIMM up to 4GB(N2800)
  3. Support DirectX 9 Graphics up to 640MHz