What's new

Asus ASUS S550CM K56CM DISCRETE

Najprawdopodobniej trzeba by wyczyścić me regon

Region ME za to nie odpowiada a co najwyżej za to, że będzie Ci się dłużej ładował komputer na starcie zanim zobaczysz pierwsze okno ładowania. Zupełnie też nie rozumie dlaczego piszesz tym ludziom tutaj po Polsku skoro oni muszą to tłumaczyć google transale i rozumieją kali jeść kali pić z translatora.

Ponadto lepiej wstaw tu DUMP biosu obecnego, nawet takiego jaki masz i ktoś sprawdzi czy jest poprawny ME region itd... a nie piszesz, że ktoś programował bios wcześniej i nic nie dodajesz, aczkolwiek jeżeli podałeś oznaczenie płyty głównej z okolic RAM to ThienBui wygenerował Ci wsad dla twojej płyty głównej, więc problem raczej nie leży po stronie ME. Czasami np. restart z niewiadomych przyczyn po stronie komputera powoduje chociażby : RAM / Dysk.
 
W tym problem że sprawdziłem wszystko czyli ram dysk twardy i nic to nie wniosło laptop co inny wsad to inaczej się zachowuje sądzę że jest to problem wsadu a nie dysku czy pamięci ram siedzę trochę w temacie i nie prosił bym o wsad skoro nie miał bym pewności co do pozostałych podzespołów jeśli na 1 wsadów laptop działa a nie wykrywa grafiki dedykowanej to już takie tematy przerabiałem i wiem że jest to wina Bios jesli wgram bios do tej płyty to nie ma siły żeby nie działała nie jestem laikiem a takie odnoszę wrażenie po twoim komentarzu
 

Latest posts

Back
Top